II EDYCJA FESTIWALU LETS PLAY POZNAŃ

o grze:
Podczas II edycji festiwalu odbyło się kilkadziesiąt gier, wydarzeń oraz imprez towarzyszących. Swoje gry zaprezentowali twórcy z całej Europy. Częścią festiwalu były także warsztaty tworzenia gier miejskich, które poprowadziły prawdziwe gwiazdy świata gier. Wśród nich znalazły się takie nazwiska jak Hilary O’Shaughnessy czy Jacob La Cour. Podczas festiwalowego tygodnia przestrzeń miasta zamieniła się w planszę, na której można było bawić się i walczyć o nie lada nagrody. Na miłośników „planszówek” czekały nie tylko pokoje gier w najróżniejszych miejsca Poznania, ale także turniej Wielka GRAnda oraz gry powiększone do rozmiarów XXXL.
termin: 25-02-2013
miejsce: POZNAŃ
organizatorzy:opinie uczestników:
  • Wszystko było bardzo interesujące, dodatkowo w przesympatycznej atmosferze, dzięki prowadzącym, a także innym uczestnikom, z którymi, mam wrażenie, dzielimy podobne przekonania.

  • Komunikacja językowa (ze zgledu m.in. na bariery językowe) była w dużej mierze wyłączona, porozumiewaliśmy się za pomocą gestów, doznań... pokazało nam to, że mimo bariery językowej można razem stworzyć coś fajnego i dobrze się bawić.

  • po prostu - fajne

  • Inne plusy to: miejsce szkolenia - zamek. Jest to także niezwykłe miejsce i fakt np., że graliśmy w zamku, w salach, do których pewnie nie mielibyśmy inaczej dostępu - był dużym atutem. Konkluzja: chyba najciekwsze warsztaty, na których byłam.

  • bardzo ciekawym doświadczeniem było też to, że moglibyśmy być po tej drugiej stronie gry - czyli przy obsłudze. Jest to nieco nudne, ale fajne jest to, że wpisujemy się jako jakaś cegiełka do całej machinerii gry. I też sprawiamy, że ludzie mają frajdę :)

 

ORGANIZOWALIŚMY TAKŻE M.IN.:


FESTIWAL LETS PLAY

SKARBY MAŁOPOLSKI - GORLICE

ALARM!

 

 

 

Partnerzy: