wg daty alfabetycznie rosnąco malejąco

GLORIA VICTIS

W tej grze upamiętniliśmy harcerzy, którzy w czasie hitlerowskiej okupacji wykazali się nie lada odwagą i zagrali Niemcom na nosie umieszczając polską flagę na budynku głównego komisariatu policji.

PLAŻA W POURVILLE

Z Muzeum Narodowego skradziono dzieło Moneta! Czas je odzyskać! Czym prędzej więc detektywi ruszyli w miasto by przesłuchać świadków i podejrzanych. Koniec końców wszystko dobrze się skończyło. Złodziej został zdemaskowany i aresztowany, a jedyne w naszym kraju dzieło mistrza Moneta udało się odzyskać.

TESTAMENT ŁUKASIEWICZA

Uczestnicy gry TESTAMENT ŁUKASIEWICZA musieli odnaleźć skrytkę, w której ukryty był testament wybitnego polaka Ignacego Łukasiewicza m.in. wynalazcy lampy naftowej. Wykonując liczne zadania oraz odwiedzając niezwykłe miejsca, w tym to gdzie po raz pierwszy na świecie zapalono uliczna lampę naftową uczestnicy dotarli do ukrytego cennego depozytu.

GRA MIEJSKA POZNAŃ 2012

By uczcić fakt organizowania przez Poznań Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej zamieniliśmy miasto w jedno wielkie boisko piłkarskie. Gracze zdobywali punkty by w finale zmierzyć się w walce o prawdziwie cenną nagrodę - piłkę z autografem Michela Platiniego.

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI

Z okazji stulecia Dzielnicy Zamkowej zorganizowaliśmy niezwykłą wyprawę w czasie do najważniejszych momentów historycznych związanych z tą częścią Poznania. Podróż w czasie oczywiście odbywała się przy pomocy wehikułu czasu.

ODCZARUJ POZNAŃ - II ŚWIĄTECZNA GRA MIEJSKA

Tematem II Świątecznej Gry Miejskiej była kontynuacja fabuły z gry zeszłorocznej, w której gracze poszukiwali Wielkopolskiego Gwiazdora uprowadzonego przez Santa Clausa. Tym razem Santa Claus podstępnie podał tajemniczy brunatny napój kolędnikom, których w ten sposób zaczarował duchem komercyjnych świąt zimowych.
Za nami już ponad czterdzieści dużych gier w różnych miejscach Polski i wiele mniejszych realizacji. W przygotowaniu są kolejne.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem Gier Miejskich realizowanych w Poznaniu od 2006 roku.

Owocnego czytania i oglądania.
zespół gramiejska.pl

WIDOK MAPY


WYBIERZ
wszystkie
KATEGORIE
wszystkie
LOKALIZACJA
wszystkie
kujawsko-pomorskie
małopolskie
mazowieckie
podlaskie
pomorskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
zagranica
WYBIERZ ROK
wszystkie
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
WYBIERZ OKRES

od
do


Partnerzy: